Agent Vanzari (SSM)

Descriere

Vrem inca un coleg tanar, chiar si proaspat absolvent, care sa prezinte noilor clienti serviciile, energia si entuziasmul echipei angajatorului, o companie din domeniul SSM.

Candidatul ideal

Are studii superioare si cunostinte de operare PC;
Cunoaste limba engleza la nivel mediu, si are abilitati de comunicare orientate catre client;
Are initiativa, gandeste strategic si isi poate gestiona programul flexibil;
Este integru, extrovertit, respectuos dar ferm, implicat, onest si proactiv.
Are permis Cat. B

Responsabilitati

Prezinta, promoveaza si vinde serviciile companiei;
Realizeaza targetul de vanzari stabilit;
Furnizeaza rapoarte de activitate saptamanale catre manager;
Dezvolta in mod activ portofoliul din baza de date existenta (farming).

Beneficii

Te integrezi in companie prin mentoring in primele 3 luni;
Ti se asigura un plan de cariera potrivit tie in companie;
Angajatorul investeste in dezvoltarea ta prin training-uri de competente si cursuri de vanzari;
Program de lucru flexibil, mediu de lucru placut, echipa tanara si in plina formare;
Salariu fix plus comision din vanzari;
Telefon de si masina de serviciu.

Atasati CV-ul in PDF sau Word

Aplicatiile trimise dupa expirarea timpului, pot fi luate in considerare pentru viitoare proiecte de angajare.

Preselectia candidatilor s-a incheiat

Adresa

Locatia generala a angajatorului
București

candidat@ascensi.ro
T: +40 (740) 564 685